Rezerwacja Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
98 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.D2.C.29

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695

Odkryj wyjątkową propozycję - Dom D29: idealne połączenie przestrzeni mieszkalnej, strefy relaksu i ogrodu. 97 m2 użytkowej powierzchni łatwo można zaaranżować według potrzeb rodziny.

Ogrom możliwości oferuje również ogród o powierzchni 322 m2, z tarasem o powierzchni 22 m2, a także dodatkowym miejscem do przechowywania - pomieszczeniem gospodarczym na narzędzia, sprzęty i meble ogrodowe czy rowery.

Parter Domu D28 to salon z aneksem kuchennym, pokój gościnny (który może również pełnić funkcję gabinetu czy garderoby) oraz łazienka. Łącznie zajmuje 50 m2 i ma niezależne wyjścia na przestronny taras z salonu i mniejszego pokoju.

Ponadto na parterze znajduje się łazienka i pomieszczenie techniczne – serce domu, gdzie kontrolujemy pompę ciepła i wentylację mechaniczną z rekuperacją (w standardzie i w cenie w naszych domach, podobnie jak ogrzewanie podłogowe czy instalacja pod rolety zewnętrzne).

Sporo możliwości aranżacyjnych dają nam także schody. Pod nimi znajduje się 2-metrowy schowek, gdzie możemy schować np. odkurzacz. Idealnie sprawdzi się on także jako spiżarnia.

Wejdźmy na górę - tam znajdziemy trzy sypialnie i łazienkę. Główna sypialnia o powierzchni ok. 15 m2 umożliwia zaaranżowanie przytulnej garderoby, a pozostałe mają 10 i 9 m2. Pokoje są funkcjonalne (bez skosów, gdyż na osiedlu budujemy wyłącznie domy z płaskimi dachami) i można w nich łatwo zaplanować np. szafy na wymiar. Dom posiada także dwa miejsca postojowe.

Czym wyróżniają się domy typu D na osiedlu Port Drzewny? Są częścią zespołu czterech wolnostojących domów, ułożonych wokół wspólnego patio, które może służyć jako miejsce do wypoczynku. Domy zapewniają jednak pełną niezależność, a wyjścia na taras znajdują się po przeciwnych stronach patio, co daje poczucie prywatności i intymności.

Wybierając tę koncepcję przestrzenną, chcieliśmy stworzyć atmosferę wspólnoty, jednocześnie dając mieszkańcom swobodę. Wyjścia do ogrodu są od siebie niezależne i nie stykają się z przestrzeniami wspólnymi, a domy dzielą pomieszczenia gospodarcze.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzi na swoje pytania. Chętnie pokażemy Ci nasze realizacje podczas wizyty na osiedlu, a nasi doradcy kredytowi pomogą Ci w finansowaniu Twojego wymarzonego domu.

Nie czekaj dłużej i przekonaj się osobiście, czy Dom D28 spełnia wszystkie Twoje wymagania. Umówmy się na spotkanie! Nasz zespół z entuzjazmem oprowadzi Cię po osiedlu, pokaże możliwości aranżacji wnętrz i pomoże dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

Dom D28 to więcej niż tylko dom – to przemyślana przestrzeń, która pozwala na spokojne życie, rozwój i wypoczynek. Sprawdź naszą ofertę i zacznij cieszyć się swoim wymarzonym domem już dziś!


 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.