Sprzedane Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
98 m²
3 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.D1.A.23

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695


Dom D23 to dom wolnostojący o powierzchni 98 m2. Taką powierzchnię można dostosować do potrzeb par, jak i kilkuosobowej rodziny. Strefa dzienna jest wyraźnie oddzielona od strefy wypoczynkowej i ogrodu z tarasem.

Strefa dzienna - z salonem, kuchnią, łazienką i pomieszczeniem technicznym - ma 52 m kw.

Kuchnia (9,5 m2) nie znajduje się bezpośrednio w salonie. To osobne pomieszczenie, które jest otwarte na salon. Możemy z niej wyjść bezpośrednio na taras i ogród. Podobnie z salonem (ok. 30 m2) - możemy go otworzyć na taras (23 m2) i ogród, gdzie mamy do dyspozycji 345 m2.

Gdzie schowamy narzędzia, rowery, kosiarkę, meble czy też inne sprzęty ogrodowe? W pomieszczeniu gospodarczym w ogrodzie, które ma powierzchnię 4 m2. 

Wróćmy jeszcze do strefy dziennej. Łazienka na parterze ma blisko 3 m2. Podobną powierzchnię zajmuje pomieszczenie techniczne. To centrum dowodzenia domem, w którym sterujemy pompą ciepła i wentylacją mechaniczną z rekuperacją (te instalacje są u nas w standardzie - podobnie jak ogrzewanie podłogowe czy instalacja pod zewnętrzne rolety).

Jak wygląda piętro? Strefa wypoczynkowa składa się z głównej sypialni liczącej 15,6 m2, a także dwóch mniejszych sypialni - 12m2 i 7,8 m2. Można je dowolnie urządzić. Mogą to być pokoje dla dzieci, biuro do wygodnej pracy w domu czy też garderoba.

Z przechowywaniem rzeczy nie powinno być problemów. Nasze domy mają płaskie dachy, na piętrze nie ma więc kłopotliwych skosów, które nie tylko zabierają powierzchnię, ale także utrudniają aranżację wnętrza np. zabudowę szafami.

Łazienka na piętrze ma ok. 5 m2. Możemy więc bez problemu wstawić tam pralkę, wannę lub prysznic. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Sporo możliwości aranżacyjnych dają nam też powierzchnie - nazwijmy je - komunikacyjne, czyli przedpokój na piętrze - mający 5,5 m2, a także schody pomiędzy piętrami, które mogą być także... ozdobą naszego domu.

W pierwszym etapie wybudowaliśmy 8 budynków typu D. Tworzą one dwa zespoły budynków, każdy liczący po cztery wolnostojące obiekty. Czym różnią się od innych domów na osiedlu Port Drzewny? Budynki są tak ułożone, że tworzą wspólne patio, które może służyć np. jako wspólne miejsce do wypoczynku.

Domy są jednak niezależne od siebie, a wyjścia na taras znajdują się po przeciwnej stronie patio - dając poczucie prywatności i intymności.

Decydując się na takie rozwiązanie przestrzenne, kierowaliśmy się tym, żeby stworzyć poczucie wspólnoty wśród mieszkańców, a jednocześnie dać mieszkańcom niezależność. Wyjścia na ogród są od siebie niezależne i nie mają styku z przestrzeniami wspólnymi, ponadto domy od siebie oddzielone są pomieszczeniami gospodarczymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? O szczegóły możesz zapytać naszych opiekunów klienta. Zachęcamy zarówno do kontaktu telefonicznego, jak i mailowego.

Zapraszamy także do oglądania naszych domów na żywo. Chętnie opowiemy o nich więcej, podczas spaceru po osiedlu. Na spotkanie na miejscu możemy umówić się także z naszym doradcą kredytowym, który udzieli Państwo wszystkich informacji dotyczących możliwości finansowania domu z kredytu.

 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.