Rezerwacja Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
97 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.D2.B.28

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695

Domy D28 to przede wszystkim równowaga pomiędzy strefą dzienną a strefą wypoczynku i ogrodem. 97 m2 powierzchni użytkowej w domu z powodzeniem można dostosować do potrzeb kilkuosobowej rodziny.

Duże pole do popisu daje również ogród (322 m2), gdzie mamy taras (22 m2) oraz dodatkowe miejsce do przechowywania - pomieszczenie gospodarcze, gdzie schowamy narzędzia, sprzęty i meble ogrodowe czy rowery.

Salon z aneksem kuchennym, pokój gościnny (który może też służyć jako gabinet lub garderoba), łazienka – tak prezentują się parter Domu D28. Ma łącznie 50 m2. Z salonu i mniejszego pokoju są niezależne wyjścia na obszerny tarasy.

Na parterze jest łazienka. Warto też wspomnieć o pomieszczeniu technicznym. To centrum dowodzenia domem, w którym sterujemy pompą ciepła i wentylacją mechaniczną z rekuperacją (te instalacje są u nas w standardzie - podobnie jak ogrzewanie podłogowe czy instalacja pod rolety zewnętrzne).

Z salonu po schodach (pod schodami kryje się schowek o powierzchni 2 m2) wchodzimy na pierwsze piętro. Tam zaplanowaliśmy trzy sypialnie i 7-metrową łazienkę. Główna sypialnia ma ok. 15 m2 i można w niej z powodzeniem urządzić niewielką garderobę. Dwie kolejne mają 10 i 9 m2.

Pomieszczenia są ustawne (nie ma problemów ze skosami, bo na osiedlu budujemy wyłącznie domy z płaskimi dachami) i z powodzeniem w pokojach można również urządzić np. szafy pod wymiar.

Ponadto do domu przynależą dwa miejsca postojowe.

Czym różnią się domy typu D od innych na osiedlu Port Drzewny? Wchodzą w skład zespołu czterech wolnostojących domów. Budynki ułożone są tak, że tworzą wspólne patio, które może służyć np. jako wspólne miejsce do wypoczynku. Domy są jednak niezależne od siebie, a wyjścia na taras znajdują się po przeciwnej stronie patio - dając poczucie prywatności i intymności.

Decydując się na takie rozwiązanie przestrzenne, kierowaliśmy się tym, żeby stworzyć poczucie wspólnoty wśród mieszkańców, a jednocześnie dać mieszkańcom niezależność. Wyjścia na ogród są od siebie niezależne i nie mają styku z przestrzeniami wspólnymi, ponadto domy od siebie oddzielone są pomieszczeniami gospodarczymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzi na Twoje pytania. Nasza ekipa z przyjemnością pokaże Ci nasze realizacje podczas zwiedzania osiedla, a nasi doradcy kredytowi pomogą w sfinansowaniu Twojego wymarzonego domu.

Nie zwlekaj i zobacz na własne oczy, czy Dom D28 spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Spotkajmy się!


 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.