Rezerwacja Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
120 m²
4 sypialnie
łazienki

Symbol oferty: I.F3.E.59

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. +48 530 710 699

I.F3.E.59 to symbol naszej oferty w budynku F. A konkretnie jeden ze skrajnych lokali. Czym różni się budynek F od innych budynków, które mamy w ofercie? Nie tylko tym, że w bryle każdego z lokali znalazł się garaż prawie 17-metrowy garaż. W tym budynku znalazł się również nieco inny rozkład pomieszczeń.

To doskonała propozycja dla rodzin. Na parterze mamy część dzienną o powierzchni ok. 43 m kw., w tym 30-metrowy salon z aneksem kuchennym, którzy otwiera się na 9-metrowy taras i blisko 220-metrową działkę. Tak wygląda część dzienna i wypoczynkowa, gdzie z powodzeniem możemy ładować "akumulatory". Wszystko zostało zaplanowane tak, żeby wykorzystać całą przestrzeń - dlatego też (w odróżnieniu od innych budynków) wejście na schody znajduje się w przedpokoju.

Część nocna (lub prywatna) zaś... jest większa i liczy ponad 61 m kw. Wygospodarowaliśmy tam cztery sypialnie od 11 do 15 m kw. W największej znalazło się obszerne okno w narożniku pokoju. W łazience zaś z powodzeniem zmieści się albo wanna, albo prysznic. Urządzenie wnętrz na pierwszym poziomie nie powinno przysporzyć większych problemów. Budynki na naszym osiedlu mają płaskie dachy - nie trzeba więc zawsze robić mebli pod wymiar i "docinać" ich pod skosy.

Szczegóły tej oferty - I.F3.E.59 - przedstawią Wam nasi opiekunowie klienta.
 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.