Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
120 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.F3.A.55

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695

Oferta oznaczona symbolem I.F3.A.55 to skrajny lokal w budynku typu F. Czym różni się budynek F od innych budynków, które mamy w ofercie? Przede wszystkim tym, że w bryle każdego z lokali znalazł się garaż prawie 16-metrowy garaż.

Nie oznacza to jednak, że skrajne lokale w budynku F mają niewielką powierzchnię. Wewnątrz udało nam się wygospodarować ponad 105 m kw. i aż cztery ustawne sypialnie.

Zacznijmy od parteru. Z przedpokoju, gdzie z powodzeniem zmieści się szafa, jest wejście do łazienki i pomieszczenia technicznego (to "techniczne" serce domu, gdzie znalazła się pompa ciepła i wentylacja mechaniczna z rekuperacją). Z korytarza przechodzimy do obszernego salonu z aneksem kuchennym, z którego mamy wyjście na 9-metrowy taras i ogródek liczący prawie 270 m kw. Duże okna na ogród wychodzą na stronę zachodnią - przez cały dzień w salonie jest więc jasno.

Wejście na schody - w odróżnieniu od innych budynków - znajdują się w przedpokoju. Na pierwszym piętrze wita nas 5-metrowy przedpokój, z którego mamy dostęp do wszystkich pomieszczeń: 4 sypialni (od 11 do 15 m kw.) i łazienki, w której bez problemu zmieści się wanna lub prysznic.

Jeden z pokojów można przeznaczyć np. pod garderobę. Urządzenie wnętrz na pierwszym poziomie nie powinno przysporzyć większych problemów. Budynki na naszym osiedlu mają płaskie dachy - nie trzeba więc zawsze robić mebli pod wymiar i "docinać" ich pod skosy.

Więcej informacji o ofercie I.F3.A.55 uzyskają Państwo od naszych opiekunów klienta.
 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.