Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
95 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.D2.D.30

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695

Co można zmieścić na 95 m2 w domu wolnostojącym? Wszystko, co jest potrzebne dla kilkuosobowej rodziny. Nie wierzysz? Koniecznie, zapoznaj się z opisem tej oferty!

Dom D30 to doskonałe miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Z 95 m2 powierzchni nie musisz się martwić o brak miejsca, jak to bywa w mieszkaniach w blokach. Możesz zaaranżować wnętrze według własnych upodobań, dla siebie i swoich najbliższych.

Zapraszamy do wnętrza! Przechodząc przez 3,5-metrowy przedpokój, wchodzimy do przestronnego 25-metrowego salonu z aneksem kuchennym, który można powiększyć o taras o powierzchni około 11 m2. Nie zapominajmy o ogrodzie, który oferuje aż 289 m2 oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na rowery, meble ogrodowe czy sprzęty takie jak kosiarka czy grill.

Wróćmy do wnętrza. W części dziennej znajduje się również łazienka o powierzchni 4,6 m2, w której zmieści się prysznic oraz pomieszczenie techniczne, pełniące funkcję centrum zarządzania domem, gdzie kontrolujemy pompę ciepła i wentylację mechaniczną z rekuperacją (te instalacje są w cenie domu, podobnie jak ogrzewanie podłogowe czy instalacja pod zewnętrzne rolety).

Na parterze umiejscowiony jest również 8-metrowy pokój, który może służyć jako miejsce dla gości lub prywatne biuro z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Zanim udamy się na piętro, do strefy wypoczynkowej, zatrzymajmy się na chwilę przy schodach. Dają one wiele możliwości aranżacyjnych, mogą być ozdobą domu lub służyć jako schowek. Pod schodami dostępne jest 2 m2 miejsca, na przykład na odkurzacz czy spiżarnię.

Teraz czas na sypialnie. Na piętrze znajdują się trzy pomieszczenia tego typu. Główna sypialnia o powierzchni około 15 m2 posiada dwa okna i miejsce na małą garderobę. Pozostałe dwie sypialnie, o powierzchni 10 i 9 m2, są także przestronne, bez skosów, co ułatwia dopasowanie mebli czy zlecanie ich na wymiar.

Urządzenie łazienki również nie będzie problemem. Na 7 m2 można pomieścić wszystko, czego potrzebujemy - wannę, pralkę oraz wymarzoną zabudowę łazienkową.

W pierwszym etapie wybudowaliśmy 8 domów typu D. Składają się one na dwa zespoły po cztery wolnostojące budynki. Co odróżnia je od innych domów na osiedlu Port Drzewny? Są one tak ułożone, że tworzą wspólne patio, które może pełnić funkcję wspólnego miejsca wypoczynku.

Chociaż domy są niezależne od siebie, wejścia na tarasy są umiejscowione po przeciwnych stronach patio, co zapewnia poczucie prywatności i intymności.

Decydując się na taką koncepcję przestrzenną, chcieliśmy stworzyć poczucie wspólnoty wśród mieszkańców, jednocześnie zapewniając im niezależność. Wyjścia do ogrodu są niezależne i nie sąsiadują z przestrzeniami wspólnymi, a domy od siebie są oddzielone pomieszczeniami gospodarczymi.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszymi opiekunami klienta, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia naszych domów osobiście. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszych realizacji podczas zwiedzania osiedla. Możemy również umówić spotkanie z naszym doradcą kredytowym, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji dotyczących finansowania zakupu domu za pomocą kredytu.


 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.