Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
108 m²
3 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.F3.B.56

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695

Chcesz uciec z miasta? Masz już dość mieszkania w bloku? Chcesz mieć swój własny dom z ogrodem i garażem? Salon w wyjściem na taras? Osobną sypialnię z garderobą? Nie zależy Ci jednak na wielkim metrażu?

Jeśli choć na trzy pytania odpowiedziałeś twierdząco, poświęć chwilę, żeby zapoznać się z ofertą [wstawić symbol]. To lokal, który wchodzi w skład budynku F (łącznie jest tam pięć lokali). Czym się różni budynek F od innych? Nie tylko tym, że w jego bryle są garaże, ale także zupełnie innym rozkładem pomieszczeń.

Na parterze zaplanowaliśmy obszerny przedpokój (gdzie z powodzeniem zmieści się szafa), który prowadzi do wszystkich pomieszczeń i z niego też jest wejście na schody na pierwsze piętro. Obok łazienki dla gości znajduje się "techniczne" serce domu z pompą ciepła i wentylacją mechaniczną z rekuperacją (to jest u nas w standardzie i w cenie). Z przedpokoju wchodzimy do salonu z aneksem kuchennym, gdzie otwiera nam się widok (okno i drzwi na taras mają ponad 4 m szerokości) na ponad 100-metrowy ogród. Mało? To w zupełności starczy, by urządzić sobie grilla, sobotni obiad, spotkać się z przyjaciółmi lub zrelaksować się w hamaku.

Wejdźmy jeszcze na piętro. Największa, licząca prawie 21 m kw. sypialnia daje duże pole do popisu (i jasna - okna wychodzą na zachód). Można tam z powodzeniem urządzić garderobę. Są też dwie inne sypialnie - 11- i 12-metrowa. No i oczywiście łazienka (i odwieczny dylemat: wanna czy prysznic). Pamiętajcie: urządzenie wnętrz na pierwszym poziomie nie powinno przysporzyć większych problemów. Budynki na naszym osiedlu mają płaskie dachy - nie trzeba więc zawsze robić mebli pod wymiar i "docinać" ich pod skosy.

Chcecie poznać bliżej plan tego domu, nasi opiekunowie klienta są do Waszej dyspozycji.
 
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.