Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
102 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.C2.C.33

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. 530 710 695

Lokal o symbolu I.C2.C.33 to doskonała propozycja dla rodzin kilkuosobowych, które potrzebują dla siebie nieco więcej przestrzeni. W domu można wygospodarować nawet cztery sypialnie.

Wejdźmy jednak do wnętrza. Na parterze mamy do dyspozycji 50 m kw. A na nich: 28,37-metrowy salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras od strony zachodniej. Do tego 13-metrowy pokój, łazienkę, przedpokój i pomieszczenie techniczne, gdzie znajdą się panele do obsługi pompy ciepła i wentylacji mechanicznej z rekuperacją (te instalacje są u nas w standardzie).

Pierwsze piętro ma łącznie 51 m kw. Mamy tam dwa pokoje po ok. 10 m kw. i obszerną sypialnię, która łącznie z garderobą ma ponad 21 m kw., 7-metrową łazienkę i 5-metrowy przedpokój, gdzie z powodzeniem zmieści się większa szafa. Bo z szafami na pierwszym piętrze problemów być nie powinno. Nasze domy mają płaskie dachy, nie ma więc skośnych ścian, co znacznie ułatwia aranżowanie wnętrz czy montaż w nich szaf i innych mebli do przechowywania np. ubrań.

Zapraszamy jeszcze do ogrodu. Może jest kameralny, bo ma 217 m kw., ale uwagę na pewno zwraca obszerny taras liczący ok. 10 m kw., który wychodzi na stronę zachodnią i południową - będzie więc doskonale oświetlony, gdy będziemy po powrocie od pracy zrelaksować się na leżaku.

Chcesz poznać szczegóły tej oferty? Nasi opiekunowie klienta odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.


Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) 38,8 kWh/m² na rok

Zapotrzebowanie na energię końcową (EK) 19,8 kWh/m² na rok

Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) 49,5 kWh/m² na rok

Wielkość emisji CO2 (ECO2) 0,007 t CO₂/m² na rok

Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) 0%

Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.