Rezerwacja Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
103 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.S2.C.13

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. +48 530 710 699

Masz już dość miasta? Hałasu? Smogu? Korków? Zapoznaj się z naszą propozycją. To coś pomiędzy mieszkaniem w mieście a na wsi.

Dlaczego lepiej postawić na dom na osiedlu Port Drzewny niż na nowe mieszkanie w Toruniu? Przekonasz się o tym prędko po zamieszkaniu. Nasze osiedle powstaje w spokojnej okolicy - z dala od ruchliwych ulic i przemysłowych kominów.

Tutaj będziesz mieć świeże powietrze przez cały rok. Osiedle jest budowane z dala od innych budynków. Poza tym każdy dom jest wyposażony w wentylację mechaniczną z rekuperacją, która działa jak wielki oczyszczacz powietrza. Poza tym jest włączony non stop i non stop filtruje i wymienia powietrze. Tego nie znajdziesz w mieszkaniu.

W domu zamontowaliśmy także ogrzewanie podłogowe i wysokiej klasy pompę ciepła, która zimą ogrzewa, a latem schładza dom. Dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych, które można zamontować na dachu, dom może się stać zeroenergetyczny.

Wejdźmy zatem do środka. Co kryje 103-metrowy dom? To jeden z kilku lokali, gdzie zdecydowaliśmy się zaprojektować osobną kuchnię. Nie każdy lubi gotować w... salonie. Nie każdy lubi też, gdy patrzy mu się na ręce, gdy przygotowuje posiłki. Nie mówiąc już o... utrzymaniu porządku.

Idąc do salon mijamy 5-metrową łazienkę. Serce naszego domu ma 26 m2. Z salonu roztacza się widok na taras i ogród, która ma 132 m2. Jasny ogród, bo znajdujący się od strony południowej. Wieczorem więc można znaleźć tam wytchnienie w cieniu.

Jak prezentuje się piętro? Daje sporo możliwości do aranżacji. Oprócz łazienki są tam także cztery sypialnie (które mogą także służyć jako gabinet lub garderoba). Pomieszczenia są ustawne, bo w naszych domach nie ma skośnych dachów.

Na tym kończymy to krótkie zwiedzanie. Nasi opiekunowie klienta mają oczywiście dla Ciebie do przekazania znacznie więcej informacji o: parametrach domu, jego standardzie i wykończeniu oraz o aktualnej cenie.

Zachęcamy do kontaktu!

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) 39,0 kWh/m² na rok

Zapotrzebowanie na energię końcową (EK)
20,7 kWh/m² na rok

Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) 62,2 kWh/m² na rok

Wielkość emisji CO2 (ECO2) 0,007 t CO₂/m² na rok

Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) 0,00%
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.