Sprzedane Dom na sprzedaż

 

Stary Toruń
Port drzewny
103 m²
4 sypialnie
2 łazienki

Symbol oferty: I.S3.C.17

Skontaktuj się z opiekunem klienta:
tel. +48 530 710 699

Dom S17 daje wiele możliwości. Na 103 m2 zaplanowaliśmy m.in. osobną kuchnię, salon, cztery sypialnie i dwie łazienki. Zapraszamy do krótkiego "zwiedzania".

Dom S17 znajduje się w budynku szeregowym, w skład którego wchodzą cztery lokale. Znajduje się on w środkowej części. Do domu przynależą dwa miejsca postojowe. 

Wejdźmy do środka. Z 7-metrowego przedpokoju, gdzie zmieści się szafa, jest wejście do osobnej kuchni, która ma 10 m2. W naszej ofercie mamy tylko kilka domów z osobną kuchnią. To jeden z nich. To propozycja dla tych, którzy nie lubią gotować w... salonie.

Na tym poziomie znalazła się także 5-metrowa łazienka (spokojnie zmieści się tam wanna lub prysznic), a także pomieszczenie techniczne, gdzie znajdziemy pompę ciepła (która chłodzi lub ogrzewa dom za pomocą ogrzewania podłogowego) oraz system wentylacji mechanicznej z rekuperacją (nie trzeba ich dokupować, u nas są w standardzie).

Sercem domu jest 27-metrowy salon, z którego możemy wyjść na 9-metrowy taras i kameralny ogród, na którym zmieszczą się nie tylko meble ogrodowe. Jest on skierowany na stronę południową, czyli w ciągu dnia jest tam jasno, a wieczorem - można znaleźć wytchnienie w cieniu.

Co czeka nas na piętrze?

Tam zaplanowaliśmy cztery sypialnie - od 8 do 12 m2, które mogą zostać zaaranżowane na gabinet bądź garderobę. Znajduje się tam również łazienka. 

Poniżej możesz pobrać kartę lokalu i zapoznać się z rozkładem pomieszczeń.

Żeby dowiedzieć się więcej o domu S17, skontaktuj się z opiekunem klienta, który przedstawi Ci całą ofertę: parametry domu, szczegóły dotyczące jego standardu i wykończenia, a także aktualną cenę.

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) 39,0 kWh/m² na rok

Zapotrzebowanie na energię końcową (EK)
20,7 kWh/m² na rok

Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) 62,2 kWh/m² na rok

Wielkość emisji CO2 (ECO2) 0,007 t CO₂/m² na rok

Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) 0,00%
Więcej

Parametry oferty

Formularz

To pole musi być zaznaczone
Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Nie można wysłać wiadomości. Proszę poprawić błędy i spróbować ponownie.